Hoppa till huvudinnehåll

Årets Ridskola 2020

Årets Ridskola 2020

Årets Ridskola
Vilken härlig känsla, vi är den bästa ridskolan i Sverige!
Vi är oerhört stolta och tacksamma över denna utmärkelse.
Att vi har kommit ända hit är genom vårt ständiga arbete med vår värdegrund, vår Klagshamnsanda, och vårt fokus på hästvälfärd. Våra medlemmars ideella engagemang är oerhört stort och gör oss hela tiden lite bättre.

Ett stort tack går till vår fantastiska personal, vår styrelse, våra hästar och självklart till våra medlemmar. Utan alla er vore detta inte möjligt! Med grund i vår verksamhetsidé och kärnvärden arbetar vi hela tiden tillsammans mot att nå vår vision och våra långsiktiga mål.

Tack från Alla på Klagshamns Ryttarförening
- Kamratskap, Respekt, Glädje –

https://www.skaneridsport.se/Aktuellt/Toppslider/klagshamnsrf-aretsrids…

Våra sponsorer