KRUS styrelse

KRUS styrelse 2017

Alla i KRUS går att nå via krus@krf.nu

Ordförande
Alicia Grentzmann
0730-58 13 45
aliciag@telia.com
mejlen, anslagstavlan, Facebook

Vice Ordförande
Magda Larsson Riis
0720-01 20 00
magda1999@icloud.com
KRUS representant, kalasansvarig

Sekreterare
Sofia Färemo
0734-48 72 51
sofia.faremo@gmail.com
KRUS Instagram

Kassör
Ebba Salomonsson
0734-48 72 51
ebsa.pcm@procivitas.se
ekonomi, ponnyledning

 

Ledamot

Ella Håkansson
0709-50 86 56
ellaulfsdotter@gmail.com
skötarna

Embla Jansson
0721-51 32 11
jansson.embla@gmail.com
KRUS Instagram

Tindra Persson
0706-46 82 20
tindrap@gmail.com
skåpen

Madeleine Tran
0739-39 83 12
madeleine.tran@hotmail.com
årstidernas skötare

 

Suppleant

Johanna Liljeberg
0703-74 75 74
johanna.liljeberg@icloud.com

 

Facebook   @Klagshamns Ryttarförenings Ungdomssektion
Instagram  @krus_krf

På Facebook kan du (eller en förälder) även gå med i den privata gruppen ”KRUS info!”.
Där finns alla i KRUS tillgängliga och även andra ungdomar och föräldrar.
Perfekt för snabba frågor!

Bokning av kalas görs via krus@krf.nu